Google Plus Twitter Facebook
Kral Oyun Oyna – Yeni ÜcretSiz Bütün Oyunlar En Güzel Oyunlar
 • Pou Oyunları Pou Oyunu Oyna

  Pou Oyunları Pou Oyunu Oyna Mini Oyun

  Pou Oyunları Pou Oyunu Oyna

   

  Bir zamanlar oldukça meşhur olan sanal bebekler, büyük bir ilgi görmüştü ve kimsenin elinden düşmüyordu. Zaman geçtikte popülerliğini kaybeden sanal bebekler, rafa kalktı. Sanal bebek macerası sona ermişken bu defa da “Zakeh” adlı bir bir üretici ‘’Pou’’ ile karşımıza çıktı. Günümüzün sanal bebeği olan Pou, Android ve iOS uyumlu cihazlarda hızla yayıldı ve geniş bir kitleye ulaştı.

   

  Nedir Bu Pou ?

   

  Pou, günümüzün sanal bebeğidir. Uzaylı dostumuz hiçbir hayvana benzememektedir. Minik Pou, biz ona baktıkça büyümekte hatta şişmanlamaktadır. Pou Oyunlarında temizlik, beslenme, eğlence ve arkadaşlık gibi özellikler bulunmaktadır. Pou karakterinin ilgilenilmesi gereken bu özelliklerini yüksek seviyede tutmamız gerekiyor.

   

  Pou ve Mini Oyunlar

   

  Pou oyununun içinde pek çok mini oyun bulunmaktadır. Pou Muz oyunu, bu oyunlar içinde en popüler olanıdır. Pou muz oyununu oynarken bir yandan da Pou parası toplamanız mümkündür. Ayrıca ‘’Tic Tac Pou’’ ve ‘’Four Pous’’ oyunun içindeki çoklu oyunculu oyunlardır. Bu oyunları arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Bunun için arkadaş listesine kişi eklemeniz gerekmektedir.

   

  Pou Parası

   

  Pou’nun içindeki çeşitli oyunları oynayarak kazanabileceğiniz Pou parası ile kıyafetler, gözlükler, saç modelleri, ev ve bahçe dekorları, arabalar ve daha bir çok şey satın alabilirsiniz. Pou’nuzu size özel yapabilmek için istediğiniz kadar nesne alabilirsiniz. Her yeni güncellemede Pou aksesuarları eklenmektedir.

   

  Pou Ölür mü ?

   

  Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biri ise Pou ölür mü ? Bizzat deneyerek şahit olduğum şey Pou’nun günlerce hatta haftalarca ölmediğidir. Pou’nun bakımını uzun süre yapmadığınız zaman gözleri büyümüş ve ateşler içinde hasta olarak sizi karşılamaktadır.

   

  Pou Flash Oyunları

   

  Pou’nun popülerliğinin artması, son dönemde bilgisayar ekranlarında da yer almasına neden olmuştur. Bilgisayarda indirmeden oynanabilen Pou Oyunları, geniş oyuncu kitlelerine ulaşmıştır. Garaj Oyun sitesinde Pou Flash Oyunları hakkında pek çok konu bulabilirsiniz. Pou ile futboldan maceraya kadar indirmeden oynayabileceğiniz pek çok flash oyun bulunmaktadır.

  Etiketler: , ,

  YORUMLAR

  Yorum Yapın

  BENZER HABERLER

   Benzer haber bulunamadı!