Google Plus Twitter Facebook
Kral Oyun Oyna – Yeni ÜcretSiz Bütün Oyunlar En Güzel Oyunlar
 • Unity 3D Oyunlar Kral Oyun Oyna

  Unity 3D Oyunları, Unity 3D Oyunu Oyna

  Unity 3D Oyunlar Kral Oyun Oyna

  Bir oyun motoru olan Unity 3D, oyun ve bilişim dünyasının önemli yeniliklerinden bir tanesidir. Unity 3D grafiklerle hazırlanmış olan oyunlar, oldukça gerçekçi ve sürükleyici olmaktadır. Yavaş yavaş 3D oyunlar yerini Unity 3D oyunlara bırakmaktadır. Sitelerde Unity 3D Oyunlar Oyna kategorileri açılmakta ve bu tarz oyunlar geliştirilmektedir.

   

  Unity 3D oyun motorunun en önemli özelliği, oldukça gelişmiş 3 boyutlu oyunların bilgisayara kurmaya gerek olmadan oynanabilmesini sağlamaktadır.  Unity Bedava En Güzel 3D Oyunlar nasıl çalıştırılır ? Sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Bilgisayara Unity Web Player eklentisi yükleyerek, Unity olarak hazırlanmış bütün oyunları oynayabilirsiniz. Garaj Oyun sitesinde oyun öncesinde gereksinimler kısmında hangi oyunların Unity Web Player kurulumu istediği yazmaktadır. Bu kısımdan bir tıkla programı indirebilirsiniz.

   

  Unity 3D oyun motorunda oyun üreticileri oyunlarını kendi serverlarında barındırırlar. Bu oyunları paylaşmak isteyen diğer flash oyun siteleri ise oyunları buradan Embed kodu ile alırlar. Bu sayede Unity oyunlar için korsan oyun sorununa da çözüm üretilmiştir.

   

  Unity bütün bu avantajlarının yanında Unity 3D’de yazılmış oyunlar orta ve üst seviye bilgisayarlarda (en düşük 1.6 Ghz işlemci, 500 MB ram) rahatlıkla oynanabilmektedir.

   

  Unity 3D Flash Oyunlar

   

  Her sitede Unity oyun kategorisi bulunmasa da 3D Oyunlar kategorisi altında Unity 3D oyunlara çoğunlukla yer verilmektedir. Unity flash oyunlar, özellikle yetişkinlerin ilgisini çekmekte ve başarılı grafiklerle kendisine kullanıcı edinmektedir. Garaj Oyun sitesinin 3D Oyunlar kategorisinde onlarca Unity 3D oyuna ulaşabilirsiniz.

  Etiketler:

  YORUMLAR

  Yorum Yapın

  BENZER HABERLER

   Benzer haber bulunamadı!